Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok és 65 kg,...

175 cm vagyok és 65 kg, szerintetek mennyit kéne fogynom, hogy vékony legyek? Tudnátok fogyáshoz tippeket adni és valamilyen mozgásformát ajánlani? Vélemény az alakomról? (képpel)

Figyelt kérdés
[link] [link]
2014. jan. 5. 21:32
 1/7 anonim válasza:
50%
Az ég világon semmi gond nincs az alakoddal!!!
2014. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj vékony lenni,inkább formás! Szedj össze egy kis izmot és úgy pöpec leszel! :-)
2014. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mennyi idős vagy? Ezt elfeljtetted írni, pedig igen fontos!

Keress rá a neten, fegyencedzés! Nem kell megijedni a szótól, otthon is végezhető saját testtel végezhető gyakorlatokat takar. Melyek igen pozitív hatással vannak az egészségre is !

2014. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hosszúhajú ***** válasza:
50%
teljes mértékben rendben vagy. napozzál
2014. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az alakoddal van baj, hanem a tartásoddal. Húzd ki jobban magad és a popsidat ne told így hátra :) Egyébként pedig nagyjából bármit sportolhatsz, ami érdekel, ne az járjon a fejedben, hogy hogyan tudsz lefogyni, hanem maga a mozgás legyen élvezet, az eredmény pedig a külön jutalom.
2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 16 vagyok egyébként
2014. jan. 6. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi gond az alakoddal. Ha változtatni szeretnél mégis, akkor egy kis izmot építs, hogy "formásabb" legyél. A vékonyság ne legyen cél,hiszen nem attól lesz valaki szép, hogy zörögnek a csontjai. Egy formás, izmos alak minden szempontból szemet gyönyörködtetőbb látvány. Mozogj! A tested változásain kívül, minden egyéb más területen is pozitív eredményeket fog hozni. Én 16 évesen nagyon vékony voltam,talán csak azért nem nyújtottam ijesztő látványt, mert sportoltam,izmos is voltam e mellé. Mégsem csinos:) Jók az arányaid, ideális a testfelépítésed, használd ki, jó "anyagból" kell dolgoznod. Én most, a 40-hez közelítve, 2 gyerek után, 168 centihez vagyok 56 kiló. Elégedett vagyok evvel. Mozgással tartom szinten, és józan étkezéssel, de soha semmilyen spártai módszerhez nem fordultam. Sok sikert!


39/N

2014. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!