Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olvastam egy cikket a koffeinr...

Olvastam egy cikket a koffeinről. Azóta próbálom letenni a kávét. Nagyon nehéz,folyton álmos vagyok,csúszok le a székről. Mennyi idő mire újra "normális" leszek?

Figyelt kérdés
Eddig 1 hete nem ittam kávét.

2023. júl. 27. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

😅


Ezek alapján "normális" nehezen leszel barmikor is.


De a koffein hiányát kb. 2 hét alatt megszokod.

2023. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz...komolyan! Egész nap álmos vagyok
2023. júl. 27. 12:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Mennyit ittál?

Én csak megszokásból (az íze miatt) iszom egyet reggel/délelőtt. Semmiben sem befolyásolja az álmosságomat.

Ha te is csak egyet-kettőt ittál naponta, akkor felesleges volt letenni, semmi bajt nem okoz.

2023. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Indulasnak egy fekete, cukor nelkul,napkozbe tobb tejes kave, de ezek mellett energiaital is ment napi 2 kb. es rengeteg kola fogyasztas! na ennek most mind vege!! Legjobban a kave hianyzik
2023. júl. 27. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
#3. Hát de ő olvasott 1 cikket! Egy egészet!😅
2023. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kotekedik xD
2023. júl. 27. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#4. Az energiaitalban meg a kólában lévő sok xar ezerszer kártékonyabb, mint napi 2 normál kávé...
2023. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ajajj, akkor te aztán halmoztad őket rendesen :D

Ebben az esetben tényleg az a legjobb, ha egyiket sem fogyasztod, mert úgy tűnik, hogy nem tudsz mértéket tartani.

Meg fogod szokni és akkor majd nem hiányzik. Szerintem pár hét.

2023. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
awh..hat en is kb erre tippeltem,hogy legbb ket het. Uh de rossz.. A legrosszabb,h egy karnyujtasnyira van es elerheto pl a munkahelyen.
2023. júl. 27. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Télen 4 hónapig nem kávéztam. Az első pár hetet kvázi végigaludtam, utána kezdett el nőni az energiaszintem, de nagyon lassú tempóban és kb két hónap után meg is állt. Szóval a nagy “csoda”, hogy majd ultrafitt leszek, elmaradt, miközben a koffein adta fókusz rettentően hiányzott. Szóval én sok értelmét nem láttam a kávé nélkülözésének.
2023. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!