Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég furcsán érzem magam a...

Elég furcsán érzem magam a suliban délelőttönként. Vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Szeptember közepétől észrevettem magamon, hogy délelőtt a suliban némely órákon elég furcsán vagyok. Nem tudok a tanárra koncentrálni, le vagyok lassulva, nehezen tudom rávenni magam, hogy írjak, és néha olyan, mintha 'szemcsésen' látnék, vagy mintha ragadna le a szemem, pedig nem vagyok fáradt. Naponta többször előfordul. Délután tanulás közben is, de itthon ez nem olyan gyakori. És az elmúlt két hétben elkezdtem szédülni is.
2010. okt. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy leesik ilyenkor a vérnyomásod.
2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet h még nem rázódtál vissza a suliba.

én ennyit tudok mondani hátha majd az utánam szólok okosabbak lesznek. :P

2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlanék egy vércukor vizsgálatot.

Elég tipikusak a tüneteid.

2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyel valami edeset ilyenkor, ha helyrejossz, akkor valoban a vercukrod az. Esetleg csak marhara unod az orat:)
2010. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy vérnyomásesés, esetleg vérszegénység. A biztonság kedvéért nem ártana egy vérképet csináltatni és otthon mérni a vérnyomásodat, ha van mivel.
2010. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggelizel rendesen? Mert ha nem, akkor itt a probléma. Nem eszel reggel, és leesik a vércukrod, ez nem betegség, csak butaság.


ha viszont rendesen eszel, akkor az is lehet, hogy egyszerűen nincs bent elég levegő, vagy tényleg dögunalmas az óra, vagy ez csak amolyan őszi befordulás nálad.

2010. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reggelizni.
2010. okt. 17. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
A reggelit kihagyni a legnagyobb ökörség a világon. Hízol tőle, egészségtelen leszel, rossz lesz a közérzeted. produkálod a fenti tüneteket, emellett szar lesz az emésztésed, puffadhatsz, savtúltengésed lehet, stb stb... Szal, reggeliz, kiadósan, változatosan.
2010. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!