Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap dél körül altattak...

Tegnap dél körül altattak kisműtéthez. Lehetek ettől még mindig kába?

Figyelt kérdés
persze kisebb-nagyobb megszakításokkal kb ma 11ig aludtam azóta. Dögfáradt vagyok egész nap. lehet az altatószertől még, esetleg a nyugtatótól, amit utána betoltak vénásan? (benyomtak egy átlátszó, majd vmi fehér folyadékot, aztán kidőltem) Ez előtt csak egyszer altattak, de akkor miután felkeltem, nem voltam már fáradt... most meg már másnap van... Vagy csak túl sokat aludtam volna? ötletek, tanács, hasonló tapasztalatok? köszi
2010. okt. 14. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez természetes, még egy helyi érzéstelenítéses műtét után is sokáig kába lehet az ember, ráadásul egy műtét akármilyen kicsi is, mindig sebbel jár ami megviseli a szervezetet és az immunrendszert, de ha sokáig nem múlik el, mindenképpen fordulj orvoshoz, könnyen be is gyulladhat, az is okozhat szédülést és lázat is.
2010. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fájdalmam szerencsére nincs, vérzésem sem... kaptam itthonra fájd.csill.-t, de eddig még csak 2-t vettem be, akkor sem fájt semmi. így is lehet gond?
2010. okt. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!