Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hasplasztika műtétnél milyen altatásra számíthatok? Sosem altattak még. Nagyon félek. Azt mondják, hosszabb műtéteknél, valami intubálás is van, valamit lenyomnak a légcsőbe. A 75 perces műtét hosszúnak számít?

Tényleg beparáztam. Sajnos pánikbeteg vagyok. Néha úgy érzem, nem kapok levegőt. Ezt majd jelezzem az altatóorvosnak? Csak tud valami megoldást...

2011. szept. 2. 14:06  Privát üzenet  

A válasz

Nyugi, a csövet akkor dugják le a torkodon, amikor már alszol. És mielőtt kitolnak ki is veszik.

Én is féltem műtét előtt, hogy utálom, ha a torkom közelébe mennek :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. szept. 2. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire számíthatok 18 éves koromra?
Napi 3 x 0,25 Frontin, este 1-2 citromos gösser 2%-os alkoholtartalom mire számíthatok nagy baj nem lehet?
Mit tegyek, vagy mire számíthatók?
Edig rágtam a köröm. De leszoktam. Mire számíthatok?
Kicsit félek! Mire számíthatok ezzel a szerrel kapcsolatban?
Bal lábam fájdalma miatt röntgenre küldtek. Eredmény: 5-ös lumbalis csigolya bal oldali processus transversusa lapátszerűen, álizületesen támaszkodik a keresztcsont szélén. Most...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!