Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsa gyomorszáj fájdalom,...

Furcsa gyomorszáj fájdalom, lehet idegesség?

Figyelt kérdés

A minap végre felmondtam. Nagy bátorságom kellett hozzá, és évek óta terveztem, de nem mertem meglépni.

A beszélgetés után szaladtak wc-re, híg jött, nálam nem jellemző módon.

Aztán nem nagy étvágyam volt, de ettem egy szendvicset (fehér kenyér) és órákkal később egy Dr Oetker zabkasat. Fehér kenyér helyett eddig teljeskörűt ettem, ezt a zabkasat pedig nem szoktam fogyasztani. A napokban nagyon sok őszibarackot ettem és sokszor éreztem azt hogy "izgul", lüktet a gyomrom.

Aztán vacsorára újra fehér kenyér, májkrém, paradicsom (a napokban szintén sok paradicsomot eszem) és úgy éreztem, szétszakad a gyomrom. Nem fájt, hanem inkább ilyen elképesztő teltség érzésem volt, levegőt is alig kaptam, ideges lettem ettől az erzestol, amitől este sem tudtam aludni. Ma reggel hasmenés.

Még azért nem nyugodtam meg teljesen, mert várok egy koponya MR eredményre, és ma kell a fő főnökkel beszélgetnem, átadni a papírt.

Előfordulhat hogy valami gyomorrontás, helytelen étkezés eredménye vagy még mindig stresszelek?

Megmondom őszintén hogy egy picit csalódott vagyok, mert a rég tervezett felmondás után felszabadultság érzésre vártam, ehelyett inkább ideges lettem, mert nagyon könnyen el is engednek majd 10 év után.



2023. aug. 4. 07:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és amit elfelejtettem. Mostanában sokat bofogok, furán is veszem a levegot, és reggelente oklendezem.
2023. aug. 4. 07:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A stressz okozza ezt a

mostani hasmenést meg a többi tûnetedet is! Idôvel meg fogsz nyugodni és helyre àll minden a normàlis ûtembe.

2023. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2023. aug. 4. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!