Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívdobogás érzés ma másnak...

Szívdobogás érzés ma másnak is vN?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes és pánikolós vagyok. Annyira szeretnék mrgnyugodni. De sajnos 2-2,5 éve időközönként visszatérő hetekig tartó szédülésem van. Ami mèg rosszabbá teszi a pánikom, mert elkezdek aggódni mirrt szédülök. Folyamat rossz gondolataim vannak. Állandóan agyalok, és figyelem a testem minden apró jeleit. Szörnyű! Voltam már psichológusnàl is, de nem éreztem a változást. Gyógyszett nem szeretnék feltétlenül.

Amióta szédülök volt kivizsgálva:

Koponya Ct

24 órás holtter

24 órás vèrnyomásmérés

Szív ultrahang

Vagy 10 szer vérkép minimum

Ekg-k

Szóval már csak a pánikot éd a szorongást emlegetik. 30 éves vagyok, de szörnyű, hogy állandóan van valami testi tünet, és ezen kattog az agyam.

Ma épp hevesen ver a szívem. Az egész testemben érzem, és ha figyelem magam kicsit légszomjat érzek közèppen a mellkasomban… aztán a szédülés 1 hete újra vissza tért. Van mikor egyáltalán nem, de átlagba előjön.

Kérlek NE mindenki a psichológushoz küldjön. Szeretnék mrgnyugodni, hogy ennyi vizsgálat mellett nem vagyok halálos beteg, de mégis szédülök stb.


Szörnyű! Senkinek nem kívánom!



2023. aug. 4. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Túlsúly?


A szíveddel tuti nincs baj, azt már rég kimutatta volna az EKG és az ultrahang.

2023. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

30 éves és 63 kg :) 170 cm. Szerintem nem vagyok túlsúlyos.

Ennyire rossz lehet a sok stressz?

2023. aug. 4. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, a stressz alattomos gyilkos.


Cigi? Pia? Edzés? Testmozgás? Nő/Ffi? Hobbik?

2023. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem cigizek. Pia, alkalmakkor barátokkal… kb 2 havonta, vagy néha egy esti ízesített sör. Testmozgás/edzés semmi, a munkám nagyon leterhel időben, és itt egész nap megyek.

Nő:)

Hobbi? Nincs :(

2023. aug. 4. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor legalább munka közben mozogsz :)


Az baj ha nincs hobbid illetve szabadidőd.

Több szabadidő kellene, kikapcsolódás, pihenés.

Jóval kevesebb stressz.

2023. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi bajod, szedj rendszeresen magnéziumot (nekem a magnézium-biszglicinát vált nagyon be), az idegrendszerre, stresszre is nagyon jó, és nekem mióta szedem, abszolút nem kalapál a szívem.
2023. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs szervi bajom.:) próbálkozok köszönöm:)
2023. aug. 4. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
+ dolgozz kevesebbet és keress valami nyugtató hobbit :)
2023. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez stressz okozta szorongás. Kár ragozni több vizsgálattal
2023. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!