Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vakbélgyulladás, vagy mi ez?

Vakbélgyulladás, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

A héten ettem tükörtojást, kissé nyers volt. Illetve ettem egy kis darabot sonkabol, ami nem volt jó. Utána elkezdődött a reggeli krémes széklet (bocsi) de fájdalom nem volt, viszont napközben néha mennem kellett és akkor se volt szilárd. Tegnap ebédre parajos lasagne-t ettem párolt zöldségekkel (karfiol, brokkoli, répa) és után elkezdett görcsölni az alhasam, és hát mentem is a wc-re többször. Néha annyira furán görcsölt, azt hittem elájulok. Hányinger, hányás vagy láz nincs. Viszont mindentől is puffadok, akkora a hasam néha mint egy lufi.

Ma reggelre ez a has jobb oldalsó részére, kicsivel a borda ív alatt, gyomor mellett kb egy fél ujjnyira és néha lenn is érzem az alhasam.

Megmondom őszintén, eléggé parázok a vakbelgyulladastól... tegnap reggel voltam más miatt haziorvosnál, akkor még nem volt ennyire durva, sőt, fájdalmat se éreztem még, csak délutántól.

Olvastam sok mindent, vesekő, rossz étel stb... Nem akarom magamra hívni az ügyeletet, de elég "sz@r" hogy már kvázi 3-4 napja fura a széklet és most fáj, hullámzó intenzitással. Milyen jelekre kell figyelnem, ha nagy a baj?



2023. aug. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nem az. Magas lázzal és elviselhetetlen jobb alhasi fájdalom jár.
2023. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1/1 józan paraszti ésszel én is így gondolom, bár tegnap kozeptajt, kissé jobb oldalon fájt az alhasam. Azt nem tudom, most van valami fosós vírus?

Jó hétvége elébe nézek.

Marad a fott krumpli

2023. aug. 12. 16:05
 3/4 anonim válasza:

én is hasonlóan vagyok csak nekem egy hete kezdődött a reggeli rántottám után.

Hányás+hasmenés.

Még most is van hányingerem és furi a székletem. És nekem is néha beleszúr az alhasamba és fura a jobb bordaív alatt.

Nem tudom mi lehet ez de jó lenne ha már vege lenne. Próbálj te is diétázni.

Ha nem leszek jobban jövő héten elmegyek orvoshoz.

2023. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én azóta jobban lettem :) jobbulást neked!
2023. szept. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!