Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit fog csinálni az orvos?...

Mit fog csinálni az orvos? Szívprobléma

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pénteken fogok menni a háziorvoshoz mert az utóbbi pár hétben gyakran érzek a szívemnél fájdalmat, illetve szúró érzést, ami néha percekig tart.

És emiatt eléggé aggódok mert soha nem volt ilyen panaszom, alapból nem vagyok beteges és ritkán kell mennem orvoshoz (szerencsére).

22 éves vagyok, nem iszok energia italt, csak gyenge kávét . Illetve néha kólát szoktam, de azt sem liter számra. Nem vagyok stresszes (bár nem tudom ez mennyire számít). Vérnyomásom néha kicsit alacsony, de semmi más panaszom nincs.

Őszinte leszek, félek az orvosoktól. Akkor is nagyon izgulok ha a háziorvosomhoz kell menni, pedig egy nagyon kedves idősebb doktor, de ettől függetlenül “félek” :D

Illetve egyedül megyek majd ezért pluszban stresszesebb lesz a látogatás.

Mit fog csinálni? Meghallgatja a szívem? Melltartót is le kell venni? (Igen, eléggé szégyenlős vagyok, főleg férfi előtt - persze tudom, hogy már látott ilyet, de nekem egy picit nehezebb ezt “leküzdeni” mert ritkán járok orvoshoz :) )


Köszönöm előre a segítséget/tanácsot :)


2023. szept. 6. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megméri a vérnyomásod, meghallgatja a szívedet, tüdődet, esetleg csinál egy EKG-t, aztán elküld a laborba.


A szégyellősséget felejtsd el, egyébként is, nőgyágyásznál mit csinálsz? Oda sem hülyeség ám eljárni!

2023. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy 1-es írja. Vérvételre remélhetőleg fog küldeni, ahol speciálisan keringéssel kapcsolatos értékeket fog nézetni. Ha bármi eltérést talál a vizsgálat során vagy a laboreredményekben, akkor tovább fog küldeni kardiológushoz, szív UH-ra stb.
2023. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!