Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fertőzés okozhat egyik napról...

Fertőzés okozhat egyik napról a másikra izületi fájdalmat testszerte?

Figyelt kérdés
Csak mozgásra fáj. Állkapocs, vállak, csípő, keresztcsont, lapockánál. Mind egyszerre kezdett el fájni. (előző napokban hánytam, hőemelkedés volt) Szemben átlátszó, vízszerű váladék, ezen kívűl nagyfokú fáradtság érzet. Láz nincs.

2023. szept. 11. 06:50
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem okoz egyik napról a másikra, inkább az a kérdés, hogy mire lettek tüneteid, már mennyire volt érintett az ízületi rendszer, utána jött az általános gyengeség és összességében ez lehetett ennek az oka.
2023. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán volt panaszom izülettel, néha pár napig tartó hátfájás rossz mozdulat következtében de kb. ennyi. Azért tartom furcsának, hogy egyszerre gyulladt be minden, és azert hozom összefüggésbe a múlt heti betegséggel, mert meg nyilvan bennem van, a szemeimen tisztan látszik, talán virusos fertőzés. Persze nem vagyok szakember, azért kerdezem.
2023. szept. 11. 07:18
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
De hányás, hőemelkedés, háti fájdalom volt, az eléggé szembetűnő tünet, ez már azért egy orvosi vizit legalább, bár nem tudom ott voltál-e.
2023. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál még, de már túl vagyok a nehezén, viszont ezek a tünetek, szövődmények most kezdődtek. Várok pár napot, ha nem múlik, elmegyek mindenképp megvizsgáltatom magam.
2023. szept. 11. 07:28
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem mindenképpen, anno nekem is volt ilyen, elmúlt, visszajött, aztán vesegyulladás lett belőle, 2 hétig nem tudtam dolgozni sem emiatt, tehát érdemes ezzel foglalkozni. Tőzegáfonyát, D-vitamint szedj, az segíthet.
2023. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az is elég fájdalmas a vesegyulladás, ismerem sajnos. Rendben, megfogadom, köszönöm a segítséget!
2023. szept. 11. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!