Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baj lehet velem,miért nem...

Mi baj lehet velem,miért nem bírok felkelni?

Figyelt kérdés

Egész tini korom óta rengeteget alszom,képes vagyok napokat ataludni.

Most,hogy felnőtt eletem van,munka,kutyák felelősség stb,ezt nyilvan nem tehetem meg,de ha reggeli műszakot kapok,6:40 kor kell keljek és egyszeruen meghalok azt érzem sírva kelek fel,ameddig csak lehet húzom,mindig megfogadom hogy jó igen felkelek időben,majd addig húzom ameddig 15 percem marad elkészülni és rosszul erzem magam egész nap.

Mindegy milyen napszak van,meloban mindig fáradt vagyok és unott és egyre gyakrabban van ez itthon is,hogy ezer dolgom lenne,de egyszeruen nem tudok haladni,csak fekszem…

Mi baj lehet velem?



2023. szept. 12. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hiperszomnia
2023. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehetseges oka lehet a faradtsagnak a pajzsmirigy alulmukodes. Vagy verszegenyseg. Elobbihez kulon vervizsgalat kell.
2023. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Fél 8 előtt kelni emberkínzás. Egyesek sajnos még mindig azt hiszik, hogyha korábban kelnek, akkor nem 24 óra a nap, hanem 25-26.
2023. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég korán fekszel le este?

Szereted a munkádat, a lakóhelyedet és a kutyáidat? Vagy csak fárasztó nyűg és felelősség mindegyik?

2023. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Általában hajnal 1 ig dolgozom delutan 5 től.

De van,hogy reggeles műszakot kapok,akkor 7:30 tol 5 ig.

Nem annyira szeretem a melom,Inakbb a kollégáim nagyon!

Kutyaim a midnenem oket is nagyon szeretem.

Csak azt erzem,hogy allandoan fáradt vagsok,pedig azért nem sok ez a heti 40-45 ora…

2023. szept. 22. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Felkelés előtt megvan a 8 óra alvás?
2023. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!