Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kapható Magyarországon valami...

Kapható Magyarországon valami hatásos nyugtató gyógyszer ami azért nem antipszichotikum?

Figyelt kérdés
Nem pánikbetegségről vagy ilyen komolyabb dolgokról lenne szó, csak körülbelül 2 hónapja van egy ilyen állandósult stressz rajtam, de csak ha egyedül vagyok illetve nagyobb tömegben az emberektől, az is szintén csak ha egyedül közlekedek valahová. Nem tudom mitől jött ez, de nagyon zavaró és ezt szeretném elmulasztani, vagy legalábbis enyhíteni, ha szükséges akkor viselkedésterápiával. Voltam ennek okán nem régen pszichiáternél aki az első beszélgetés után egy nyugtatót írt fel, de a legerősebb fajtából, erre aztán mondtam, hogy köszi de nem, nem szeretnék még egy ennél komolyabb probléma esetén sem leszedált zombi lenni, nemhogy ennél, attól mert az állami pszichiátrián erre van kapacitás. Gyógynövény tartalmú vény nélküli stresszcsökkentőt próbáltam 1 hétig, fabatkát nem ér nálam, ezért kérdezem van-e valami köztes megoldás a gyógynövényes bogyók és a szinte "könnyűdrogok" között. Ha ez segít valamit.. 20/F

2023. szept. 16. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Van, pszichológus a neve.
2023. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
MILF. Keress egy MILF szeretőt és megváltozik a világ. Tapasztalat!!!
2023. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Van , de hozzá lehet szokni, frontin
2023. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem, és így várjon segítséget a magyar! Köszi utolsó, hallottam róla jót is, rosszat is, elvileg házirovos írhat ki 0.25-öst majd rákérdezek.
2023. szept. 16. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Valeriana relax hatásos lehet, enyhébb fokú szorongás ellen, igaz növényi, de nyugtató, és viszonylag rögtön hat.
2023. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

4


1-es vagyok. Én meg komolyan írtam. NINCS az amit te szeretnél és gyógyszerektől hiába várod a segítséget. Vagy szedsz rendes nyugtatót amit a pszichiáter felírt vagy a másik opció a Valeriana Relax és társai, ami olyan mintha fejfájásra C vitamint szednél, tehát egy nagy 0.


A pszichoterápia az egyetlen ami fel tudja oldani ezt a szorongást úgy, hogy hosszútávon is elmúljon ez az egész. Nyugodtan olvass utána BÁRMILYEN szakmai oldalon, a pszichiáter által felírt gyógyszerek is csak pszichoterápiával kombinálva hasznosak. Ugyanis a gyógyszer csak elfedi a problémát, nem pedig megszünteti. Ergo amíg nem kezeled az okot, mindig rá leszel kényszerülve a pszichiáter által felírt gyógyszerekre, mert a gyökér ok nem lett kezelve.

2023. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarok beleszólni a "beszélgetésbe", de szerintem a "MILF"ezősnek írta a kérdező, 5-ös voltam.
2023. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!