Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tortenhetett velem?

Mi tortenhetett velem?

Figyelt kérdés

Szerda este hirtelen beteg lettem. A semmibol elkezdtem hanyni es ez ment csutortok reggel 7-ig. Folyamatosan hanytam, mar annyira fajt a hasam a megeroltetestol, hogy tenyleg azt hittem ott maradok. Kozben ment is a hasam rendesen csutortok estig. Azota is hanyingerem van hol kevesbe, hol jobban, de reggel szinte allando. Amint eszek egy keveset elmulik. De sokat se tudok enni. Viszont azota alig birok allni, meg letezni. Ha 1-2 percet kell allnom, mar lever a viz es esnek ossze. Mi tortenhetett? Orvosnal voltam, azt mondta dietazzak mert csak egy virus.


Valami otlet?



2023. szept. 24. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A folyamatos hányástól felmaródott a nyelőcsöved és az elektrolit egyensúly is képes is ilyenkor eltolódni. ORS oldattal pótolható az utóbbi. A diétát is tartsd be, könnyebben gyógyulsz.
2023. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Neked kell visszagondolni, hogy mit ettél, ittál, ami gyanús lehet, ezt más nem mondja meg.

Noha elképzelhető más forrás is, de jellemzően evés, ivás.

2023. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aznap megettem 2 friss kiflit es zoldsegeket (szinten frissek) utana nem is voltam ehes egeszen estig de akkor se nagyon, amikor neki alltam kajat csinalni, de mielott megettem volna jott a baj.
2023. szept. 24. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Hányós hasmenős virus.Nekem is ez volt másfél napig hánytam, fostam a vizet is kihánytam, sós cuccokon éltem.Majd még ezután 2 nappal is fáradékony voltam, aludni birtam volna csak, energiamentes voltam. Nyugi kikell pihenned semmi vészes.
2023. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak mar szerda ota semmi erom. A wc-re kimegyek es elfaradok es le kell fekudnom a foldre vagy osszeesek. Ott fekszem 10-15 percig, hogy legyen erom vissszamenni az agyba. Szeretnem ha mar elmulni. 5 nap mar tul sok.
2023. szept. 24. 17:29
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Előző napi étrend is számít, lehet bizonyos késleltetés, lappangás.

De két napnál talán nem több.

2023. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ez így már hosszú.Bocsi nem figyeltem a részletekre

#4


Nem lehet hogy vashiányos vagy? Az is okozhat ilyen szintű fáradstágot, illetve nem ártana ha vissza mennél a dokihoz, és beutalót kérnél egy vérvételre.

2023. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!