Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj tegnap óta a fejem?

Mitől fáj tegnap óta a fejem?

Figyelt kérdés
Nem állandó de sűrűn bele hasít. Nem is tudom hogy írjam körbe. Nyomó, feszítő érzés hol a tarkónál,hol az egész fejemben,de van ,hogy csak a homlok irányában. Tegnap is és ma is ettem rá fájdalom csillapítót,de nem sokat hat. Nem mondanám elviselhetetlennek,de zavaró. Vernyomasom mindig alacsony,pulzusom változó. Kivizsgálás alatt vagyok. Eddig nem okozott ilyen tünetet. Ja és időnket olyan mintha belül a fejem recsegne.
2023. szept. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kb bármi lehet, pitiáner dolgoktól kezdve, mint pl hogy nem iszol elég vizet, egészen komoly dolgokig mint pl egy daganat.



A recsegés az a füled? Vagy az állkapcsod?

2023. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fejemben hallom. Olyan mint amikor meg vagy fázva és recseg az orrodban a nátha.
2023. szept. 28. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
most váltott át az idő hidegről melegre (ha mo-n élsz) szal lehet h szimplán az, de recsegést én még nem hallottam sose, szal lehet nagyobb a gond
2023. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen m.o.on élek. Remélem nem,ha a héten nem múlik akkor szólok orvosnak.
2023. szept. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!