Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen anyagtól kaphattam...

Milyen anyagtól kaphattam mérgezést?

Figyelt kérdés

Nemrég egyik este chipset ettem és mondtam is a páromnak, hogy a végének olyan fura íze volt, tele volt a csomag alja ilyen kristályosodott darabkákkal.

Ahogy megettem a chipset, kb 10 perc múlva elkapott életem legrosszabb hányingere..

4 óra szenvedés után alul-felül gyorsan és nagyon durván távozott belőlem minden.. Párom felébredt, mert konkrétan üvöltve hánytam 😔

Reggelre olyan jól lettem, mintha semmi sem történt volna.

Milyen anyag okozhatta ezt a fajta mérgezést? (Rossz, romlott ételt nem ehettem aznap)


2023. szept. 29. 11:10
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akármi lehetett, fogalmam nincs. Kristályos anyag lehetett só is vagy akármilyen fűszer, vagy belekerült véletlen nem odaillő anyag is.
2023. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, elég, ha az emésztőrendszer nyálkahártyájának irritációjára fokozottan érzékeny valaki, ez következik be, a szervezet szabadulni akar a számára nemkívánatos anyagtól.
2023. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!