Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Kaphattam fust mergezest?

SOS! Kaphattam fust mergezest?

Figyelt kérdés
Bogracsoltunk es mikor leontottem a parazsat az osszes fust a szamba ment..lehetseges, hogy nbaj lesz?? Mikor jelentkeznek a tunetek es mik azok???
2015. júl. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az gőz -.-". Tudod ha melegre vizet öntesz az elpárolog. Nem kaptál füstmérgezést. Ha egy jó adag füstöt benyelnél fulladoznál, krákognál és hamar megfájdulna a fejed.
2015. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A füstmérgezés jelei: szédülés, fejfájás, émelygés, zavart viselkedés, illetve ezek súlyosabb fokozatai. (biztos van még, csak azokat nem tudom, vagy most nem jutott eszembe)


Ha leöntöd vízzel a parazsat, akkor nem keletkezik több füst. Ami téged arcon csapott az vízgőz volt. Ami tudtommal nem árt az embernek. Ha nagyon meleg volt, megégethette a légutakat, de mivel fájdalomról nem panaszkodtál, valószínűleg semmi bajod nincs.

2015. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eleve a fustolo parazsra ontorten ra a vizet, tehar akkor fust is..vagy nem?
2015. júl. 24. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi füstöt szívtál így be, mintha nem öntöttél volna rá semmit, csak fölé hajoltál volna. Az előbb leírtam a füstmérgezés gyakori tüneteit, ha nem tapasztalod, nem kell félned. Egyébként gondolj a dohányosokra, hányszor vannak olyan helyzetben, ahol még töményebben szívják be. Ha a füst fölé hajolsz és szívsz 3 nagy levegőt, akkor sem lenne bajod, csak köhögnél, persze nem ajánlott ettől.
2015. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat! :) remelem tenyleg semmi bajom nem lesz! :))
2015. júl. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!