Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állkapocs izületi gonddal...

Állkapocs izületi gonddal hova forduljak?

Figyelt kérdés
Melyik orvos foglalkozik vele? Fogászat, vagy reumatológus?
2023. okt. 5. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Gnatológiai szakrendelést kell felkeresned , Budapest , Szentkirály utcai rendelő.
2023. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo. Majd zala megyéből oda futkosok.a kérdésem nem az volt hogy melyik városba menjek, hanem az, hogy milyen szakorvos foglalkozik ezzel! Szövegértelmezés...
2023. okt. 5. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké , akkor leírom mordori nyelven is. Gnatológiai szakrendelés , itt foglalkoznak az állkapocs izület problémáival. Azt meg , hogy hol laksz , pont nem írtad le. Szövegértés , csórikám...
2023. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Überokos! Ha arra lettem volna kivancsi hogy x megyeben hol van, akkor ugy kérdeztem volna. Csori pötcs
2023. okt. 5. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Csórikám , akkor meg mit sírsz , hogy messze van pest , nincs a kotlába benya? Tankolj özezerért , hogy fel tudj pestre menni! ;) A többit amit írtam , meg próbáld felfogni , bár pesten így elég pronyónak fogsz tűnni!
2023. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondod ezt pesti kulturlénykent 🙈
2023. okt. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!