Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs kattogással és...

Állkapocs kattogással és ferde harapással hova forduljak?

Figyelt kérdés
Még a bölcsességfogam kihúzásakor a Semmelweisen nézték meg a harapásom, amire azt mondták műtéttel helyre lehet tenni. A kérdésem csak annyi lenne, hogy ilyenre helyi fogorvosnál kérjek időpontot es az ír nekem beutalót, vagy menjek közvetlen vissza oda, a fogászatra? Kissé tanácstalan vagyok ez melyik kategóriába esik pontosan és hogy kihez is forduljak. Válaszokat előre is köszönom.

2020. febr. 24. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó helyen voltál,gnatológia Szent király utca!
2020. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi az off-ért. Csak nekem is rossz a harapásom, és ha nagyra nyitom a szám kattog bal oldalon az állkapcsom. Neked esetleg van valami tüneted miatta (fülzúgás, szédülés, fejfájás) ami miatt műtéten gondolkodsz vagy pusztán esztétikai okok miatt vágnák bele?
2020. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*vágnál
2020. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!