Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire számíthat az a fiatal,...

Mire számíthat az a fiatal, akinek hosszútávon kezeletlenül magas a vérnyomása?

Figyelt kérdés
Az elbutulás mennyi idő alatt következik be az intracranialis vascularizatio károsodása révén? Még addig az egyetem elvégezhető?

2023. okt. 7. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az elbutulástól kell félni, hanem az infarktustól.
2023. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre nincs pontos válasz.Károsodni károsodhat a szervezet,kinek mikor kezdődik el,milyen mértékben,ez egyénfüggő.Kezeltesd a vérnyomásod,ez a lényeg!
2023. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökre mennek az erei.Az agyban is .
2023. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Aki annyira hülye, h nem kezelteti a magas vérnyomását, az sztem ahhoz is hülye, h lediplomázzon.
2023. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ÁOK benne van a kulcsszavakban és olyan kifejezéseket használsz, mint intracranialis vascularisatio, talán kérdezd meg az egyetemen.

Egyébként mindenkinél más, mikor okoz bajt. Lehet jövőre, lehet 50 évig elvagy.

Mennyire magas?

2023. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Belgyógy szemin megkérdem.

155-160 körüli

2023. okt. 7. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Bazze félek a jövőtől, ha ilyen idióták lesznek az EÜ-ben… kérlek menj majd ki valahová külföldre, mert nem akarok a kezeid között meghalni! Vagy tanulj állatorvosnak, az is jó megoldás, h megóvd magadtól az embertársaidat.
2023. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%
Azt a csirkét te eszed meg, amit hatósági állatorvosként ellenőriz. Vagy a kutyád kezeli félre.
2023. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez megválaszolhatatlan, nekem 160-170 vérnyomás, 110-es pulzus fél év alatt okozott gondot, de van a házban olyan, akinek 200 a vérnyomása és nem foglalkozik vele és évek óta ilyen, de nincs baja. Mondjuk az sem mindegy milyen helyzetben ennyi, mert ha nyugalomban is, esetleg éjszaka, pl. mint nekem, akkor az gáz, kezelni kell sajnos.
2023. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!