Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az, hogy nem bírom a...

Normális az, hogy nem bírom a 12 órás munkát?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozom, állni kell egész nap. Amikor egymás után 2 napot megyek a második napot alig bírom ki. Szédülök, émelygek, úgy érzem, hogy alig működik az agyam, megfájdul a fejem. Nagyon kimerülök és este ideges vagyok, rémálmaim vannak. Nem tudom mit tegyek és hogy bírják ki 3 napot egymás után? Kávé, energiaital már nem jó, mert túl sok lesz a gyomorsavam tőle. És bűntudatom van, hogy nem bírom 😞

2023. okt. 11. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2023. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, ezért dolgozom most kevesebb pénzért ugyan, de beugrósban. Aki emiatt lusta szarnak tart, hát legyen. Ne másoknak felelj meg erődön felül egy olyan dologban, ami neked rossz, nem vagy lelkileg erős hozzá.
2023. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizet igyál inkább, mert ezek dehidrálnak. Meg egyél is legalább kétszer ilyen hosszú műszak alatt, de lehetőleg ne édességet, hanem valami lassú szénhidrát tartalmút.
2023. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az lenne a normális ha senkinek nem kéne 12 órát dolgoznia pláne nem egymás utáni napokon (jó mondjuk egyszer-egyszer bírható pl ha helyettesíteni kell valakit stb)
2023. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki bír reggeltől estig dolgozni, valaki nem. És amúgy nem is egészséges a 12 óràzàs a testnek sem meg mentálisan sem. Sajnos nálunk ez mégis nagy szokás, holott sokszor a 8 óra is baromira leterheli az embert. Én a helyedben váltanék, ha ennyire nem bírom. Az egészség az első, mert lehet , hogy a fizu jó, de ha majd kapsz egy frankó kis infarktust, akkor cseszheted.
2023. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem jó a fizu se sajnos. Csak ide gyorsan felvettek és mivel nagy szükségem lenne pénzre ezért elvállaltam. Megpróbálok másikat keresni...
2023. okt. 11. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Közmunka.
2023. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Ahol állni lehet, ott ülni is.
2023. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom. 9-10 óra fizikai munkánál már a halálomon vagyok.
2023. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez a dolog. Egy normális világban nem kellene megszakadnia az embernek azért a kevés fizetésért,nem kellene elviselnünk a munkahelyi megaláztatásr,a stresszt,a lelki gondokat.Így is rohadtul rossz irányba tartunk,és akkor még dolgozz 10-12 órát vagy 3 műszakozz mert az olyan rohadt egészséges.. szánalmas hogy az ember nem élhet nyugodtan,olyan körülményekben ami megfelelő a testi és lelki adottságaihoz.
2023. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!