Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Favágáskor ez gond?

Favágáskor ez gond?

Figyelt kérdés

Favágás közben (léceket vágtam össze elektromos láncfűrésszel és pakotlam bele a talicskába az órám szerint 100-125 között volt a pulzusom. Ez nem sok munkavégzés közben?


26/F vagyok. Szoktam kint dolgozni meg fizikai munkát is végzek így nem vagyok elszokva tőle.


De ezt sokallom. Szerintetek sok?


2023. okt. 12. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nehez az eszkoz, kemeny helyeken vagod a faagakat vagy magat a fat, akkor teljesen oke. Futoknak is felmegy 100 fele rendesen. Ha nyugalmi allapot lenne akkor lenne gaz, de akkor sem nagy ha 100, ha 120 akkor mar azert kardiologia.
2023. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugalmim 60-65 szokott lenni.
2023. okt. 12. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor több vér kell a szervezetbe ezért emelkedik meg .
2023. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2


neked hulk vernyomasod van. ennel jobb szerintem guiness recordban sincs. jelentkezz meg ma, es ne aruld ezt el senkinek, mert ha aldozataul esel szervtolvajoknak, a te szived milliardokat fog erni.

2023. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!