Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell pisilnetek? És mi a normális?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon gyakran kell, kb. másfél óránként, és úgy vettem észre, hogy ez sűrűbb, mint a nagy átlag. Pedig nem iszok sokat egyébként, kb. 1-1.5 liter folyadékot iszok egy nap, és nem is pisilek sokat, de gyakran kell keveset. Busszal már nem is vagyok hajlandó másfél óránál hosszabb távokra menni, vonaton, repülőn is meglátogatom a mosdót kb. ennyi idő után, hiába mentem el pisilni mielőtt beszálltam volna.

Nálatok ez hogy néz ki? Mert azon gondolkozom egy ideje, hogy lehet, van valami bajom, ami miatt folyamatosan sokszor kell pisilnem kis mennyiségeket, de közben meg az emberek körülöttem szerintem kb. ugyanilyen időközönként vécéznek (bár nem figyelem őket, szóval passz), csak nem teszik ki magukat olyan helyzetnek, ahol nem lesz lehetőségük wc-zni, én meg de, és ezért feltűnik?



2023. okt. 16. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 1-1,5 óránként kell. 25 éves vagyok, de már általános iskolában is gyakran minden szünetben mennem kellett pisilni. Kiskoromban is már éjszaka 2-3x felébredtem pisilni.
2023. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 1-2 óra kiskorom óta, és nagy mennyiségben.

Ha eleget iszom.

Ha 3-4 óra, akkor az már dehidratáltságot jelez nálam.



Pl egyetemen minden szünetben elmentem, mert a kétszer másfél óra plusz 20 perc, ami a szünet, az sok.


De pl koffeines italtól, sörtől szinte azonnal kell és 1 korsó sör 2 pisi, nagy mennyiségben.


Ha megiszom egy pohár vizet egyszerre, arra is kell menni 1 órán belül.


3 órás buszút előtt órákig nem iszom már semmit, ha reggel van a buszút, 1 deci vizet.


Úgy vettem észre, hogy ez, így irtó ritka.

2023. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 40 percenkent de rengeteg vizet iszom
2023. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akár 5-6 óránként is elég, de keveset iszom.
2023. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában elég 4-6 óránként. Valamikor pisilek reggel és csak 7-8 óra múlva, de általában 4-6 óra telik el két pisilés között. Átlagos 1.5-2.5 liter folyadékot fogyasztok egy nap. Viszont nekem átlagos(4-6óra alatt összegyűlt)/nagyobb(7-8 óra után)mennyiségű pisi szokott távozni.
2023. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem szoktam hugyozni,mert én néger csók vok és az anyám egy Nigéria by/62
nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!