Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Önök, hogyan szokták nagy...

Önök, hogyan szokták nagy dolgukat végezni a toilet-en? Milyen időközönként végzik kisebb nagyobb dolgukat, illetve mennyi időt töltenek el wc-n?

Figyelt kérdés

Számos kutatás lehet látni az internet forgatagában és közösségi oldalakon de ilyennel még nem nagyon találkoztam ha meg igen akkor most én személyesen akarom Önök véleményét vizsgálni

Közvélemény kutatás szóval örülnék ha minél többen válaszolnának nekem itt a kérdésemre

Válaszukat előre is köszönöm!

További szép napot kívánok.

Üdvözlettel: Kula-Centre EGT. kutatóintézet


2018. júl. 8. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ügyes próbálkozás. Máskor fogalmazz hivatalosabban, ha tudod, hogyan kell, és figyelj a központozásra. Pont, vessző, pontosvessző, egyebek.


A Humor kategória arrébb van.

2018. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Poénos volt a leírás, de miért lenne a "humor" kategóriában a helye?

Nem volt célja a kérdezőnek, hogy bárki komolyan vegye, akkor nem "Kula-Centre" nevet ad az intézetének! :D

A kérdés viszont teljesen komoly.


Hogyan? Ráülök, elvégzem a dolgom, lehúzom a WC-t. Ekkor még kicsit olvasom, gondolkozom, telefonozom. 20 perc után kezd kényelmetlen lenni, kitörlöm a fenekem, újra lehúzom a WC-t.

Illatosítót fújok, majd megyek a bidére, anélkül nem tudok utána semmit sem csinálni, olyan kellemetlenül érzem magam, hiába töröltem ki.


Milyen időközönként? Nagyon változó. Néha rámjön, hogy sokat iszom, olyankor a kisdolgot körülbelül óránként, ha "elfelejtem", lehet, hogy csak 2x naponta.

Székelni napi 1-2 alkalommal, a mozgás és étkezés mennyiségétől függ.


Mennyi időt töltök el? Válaszoltam már, székelésnél 20 percet.

2018. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én akkor megyek, amikor jön az inger. Az időtartam pedig attól, függ, hogy van-e wifi.
2018. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!