Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez aranyer, vagy csak alapbol...

Ez aranyer, vagy csak alapbol ilyen a fenekem?

Figyelt kérdés

[link]


A kep elonyos fenyben keszult, egyebkent tukorben nezve sokszor sokkal csunyabb, tenyleg olyan, mintha duzzanatok lennenek a fenekem korul. Erintesre nem fajnak, es maximum nagyon ritkan viszket, de nem szokott verezni es semmi egyeb. Analis szexnel erzem, hogy nem tagulok es faj. Hogyan lehetne elmulasztani, hogy ilyen lilas duzzanatok ne legyenek? Esztetikailag zavar csak egyelore, de ha valoban aranyer es tovabb fog romlani, akkor gondolom mas problema is lesz.


2023. okt. 24. 06:19
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
A képet bocsi, de nem nézem meg, viszont aranyér kenőcs segíthet egy esetleges véna gyulladás, duzzanat esetén.
2023. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gond, csak azert tettem ki, mert en nem tudom eldonteni.
2023. okt. 24. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Győzött a kíváncsiságom. Én nem látok semmilyen duzzanatot. Az aranyér enyhe esetben a végbél utolsó szakaszának kitüremkedése a végbélnyíláson keresztül, vérzés szinte mindig van, durvább esetben már belső aranyér is kialakul. Anális szex óvszerrel, kellő síkosítás után történjen, de ha nem vagy elég ellazult vagy a partner nagyobb méretű az okozhat gondot. Menj el proktológushoz ha panaszokat okoz. És ha troll vagy ne írj privátba, nem fogok válaszolni.
2023. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, nem szeretnek senkit privattal traktalni. Viszont koszi a valaszt!
2023. okt. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!