Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet friss vér a...

Mitől lehet friss vér a wc-papíron? A háziorvosom semmi eltérőt nem talál, proktológushoz várom a szabad időpontot. Más tünetem nincs csak véres a wc-papír. Igaz csak aranyér és nem daganat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Aranyér
2022. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a wc-papíron látod egy kicsit, akkor az szinte biztosan csak aranyér, semmi komoly. Akkor kéne aggódni, ha maga a széklet véres.
2022. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyér
2022. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ígyis hogy nincs más tünetem? Nem kéne viszketnie vagy fájni? Elnézést, hogy ennyit kérdezek, de van egy pici babám és nagyon megijedtem. Az orvos megvizsgált kézzel, eltérést nem tapasztalt csak véres lett a kesztyű vége kicsit. Ennyit mondott.
2022. febr. 21. 19:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2022. febr. 21. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülés után még valószínűbb, hogy aranyér, sajnos sokakkal előfordul. Az mondjuk fura, hogy az orvos nem vett észre semmit, viszont mivel a kesztyűje is olyan lett kicsit, így már teljesen biztos, hogy nem belső dologról van szó és nem maga a széklet véres.
2022. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!