Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt hetekben elég...

Az elmúlt hetekben elég sokszor vagyok rosszul. Gyengének érzem magam, szédülök, néha nyomást érzek a mellkasomban és a fülemben, a fejem is szokott fájni. Azt mondják a frontok miatt érzem magam így. Valakinek vannak hasonló tünetei?

Figyelt kérdés

#rosszullét #szédülés #front


Az elmúlt hetekben elég sokszor vagyok rosszul. Gyengének érzem magam, szédülök, néha nyomást érzek a mellkasomban és a fülemben, a fejem is szokott fájni. A vérnyomásom rendben van, általában 110/75, pulzus 80-85körül. Néha felmegy (melegfrontokkor figyeltem meg) 120-125ig a felső érték. Nagylaborom szept legelején volt, minden rendben. A vércukromat is mértem néha, hogy nem az esik-e le esetleg..de az is jó.

Azt mondják a frontok miatt érzem magam ramatyul. Lehetséges ez? Valakinek vannak hasonló tünetei? Szédülésre tudtok ajánlani valami gyógyszert? Azt a tanácsot kaptam, hogy a frontin segíthet, de nem pszichés eredetű. Deadalon?

Köszönöm. 24/nő



nov. 14. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Először is, jobbulást! Próbáltál esetleg szabadságra menni, kicsit kikapcsolni? Lehet, hogy túl vagy terhelve, és emiatt vagy ennyire rosszul. A frontint nem javaslom, könnyen hozzá lehet szokni, inkább valeriana, citromfű tea, meditáció, relaxáló fürdő, stb.


A frontok rám is hasonlóan hatnak, de szerintem ennek valami más oka lehet. A háziorvosod be tud utalni nagylaborra, ha pedig nagyon tarthatatlannak érzed, érdemes lehet pszichológussal beszélni!


Mielőbb jobbulást kérdező és minden jót kívánok neked!

nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

A frontokat én is megérzem. De pl. a stressz is okozhat hasonló tüneteket.

Frontint nem ajánlom, hogy szedj. Azt nem tudom, segít e a szédülésben, de sajnos azt tapasztalatból tudom, nagyon könnyű rászokni és iszonyú nehéz leszokni róla. Nekem volt vele egy kis kálváriám, soha többet nem szeretnék bevenni 1 db-ot sem.

Szédülésre egyszer nekem a Béres Gingko Bilobát ajánlották a gyógyszertárban és hatásos volt.

nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Mármint a stresszre gondolsz mint ok? Az elmúlt hónapok eléggé zűrösek voltak, sokat szorongok. Az is tud ilyen tüneteket produkálni?

Köszönöm a választ, Neked is minden jót!

nov. 14. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Naná hogy tud,sőt,még ennél rosszabbakat is tud okozni a stressz. Alattomos kis féreg.. :/ Nálam az vált be ilyenkor hogy a leggyengébb frontinból bevettem egy felet és ha pszichés volt,akkor javarészt megszünt a probléma(mellkasi nyomás,rossz közérzet,stb..).

Persze nem azt azt akarom mondani hogy szedd be,de nekem nagyon ritkán ez szokott segíteni.

Jobbulást kívánok és remélem rendbe jönnek a dolgok.

nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húzd ki a kukit a suncidból, és jobban leszel. 😁😁😆
febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!