Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanaba nagyon faradtnak...

Mostanaba nagyon faradtnak erzem magam. Letolom a 8.5 ora melot, 1 orat vezetek hazafel +bevasarlas es haza. Hiaba megyek aludni 10kor es kelek 5:30 kor. Olyan mintha nem is aludtam volna. Barmi otlet?

Figyelt kérdés

Elegge ugy nezek ki mint a mosott sz░r.... 40 se vagyok, mi lesz kesobb.

Irodai melom van, nem is fizikai. Nem kell egesz nap zsakokat cipelnem.


nov. 23. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha reggel arra kelnél, hogy a legkedvencebb dolgod csinálhatnád, amit csak el tudsz képzelni (legyen az egy közös főzés Gordon Ramseyvel, vagy egy sportkocsit hajtani valami szerpentinen, vagy egy fullos PC-n egész nap a kedvenc játékodat tolni, vagy a merülni egyet a fiatalkori Brooke Shields-szel a Kék Lagúnában, érted, bármi)... akkor ki tudnál kelni az ágyból könnyedén?


Ha igen, akkor te nem fáradt vagy, csak motivációs problémáid vannak. Kiégtél, vagy ki fogsz égni.

nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 eve vagyok itt. Es mar csak addig akarok itt maradni amig vegzek az iskolaval. Vezetes oktatonak tanulok es igen nagy elvarasok vannak. Meg szeretem maximalisan elvegezni a rembizott feladatot. Jelenleg ugy erzem,hogyha a fenti dolgokat lehetne csinalni vagy vegre kialudni magam akkor tuti nem latnatok ket napig :) Mostanaba egyebkent egyre gyakrabban van az,hogy gyors megcsinaljuk a hazimunkat, bevasarlast es "ejtozunk utana egesz hetvegen". De nem hatekony... es nagyon hamar elmegy a 7vege. Szoktam jarni kondiba is, bar mostabana ritkabban. a sok ulo munka mellett elengedhetetlen volt valami mozgas.
nov. 23. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Egy ágyban döglős hétvége kb. 2 másodperc alatt telik el.


Ha csak a szombati napot rászánjátok egy egynapos túrára valahol, akkor máris sokkal tartalmasabb lesz, sokkal többet ad. Rácsavarodtál a melóra, de nem csak abból áll a világ!

nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg rászoktam a kávéra is..
nov. 23. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Motivációhiány meg az ősz.

Az jó lehet amit felettem is javasoltak hogy a hétvegén aktívabbnak lenni. Én pl most elmentem egy egynapos kirándulásra pár baráttal és nagyon feltöltött. De az is lehet ha csak veszel egy könyvet és minden este olvasol belols

nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltunk wellnesz hetvegen,1 ottalvoson.

hetfon se neztem ki jobban. :/

Szedek csomo vitamint is (nem tullepve az egeszseges mennyiseget, sok folyadek is megvan)

nov. 23. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

A wellness az csak döglés, felárral.


Elmenni egy hegy lábához, felmenni a csúcsra, átemnni a gerincen egy másik csúcsra, lefelé megnézni egy barlangot, majd vissza a kiindulópontra - azzal érsz is valamit.


Főleg, ha már előtte kinézed, hogy mit akarsz megnézni, miért, tervezed az utat, kicsit felkészülsz belőle, menet közben kétszer rossz felé fordulsz, látsz egy muflont, vagy egy döglött borzot, kimasszírozod a görcsöt az asszony lábából, elmész pisálni erre a semmiből megjelenik szembe egy nyugdíjas túristacsoport... ezek töltenek fel, nem a jakuzzi, meg a szauna.

nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek kirandulni menni, illletve mind a ketten szeretunk. nyaron sokat mentunk. De most nagyon sokat esik. Nyaron nem is volt ilyen gondom, most van. Koszi am a tanacsokat. Igen, jott mar turistacsoport a legrosszabb pillanatban xD
nov. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!