Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki hogy van mostanában?

Ki hogy van mostanában?

Figyelt kérdés

Én kegyetlen szarul. Vannak jobb napjaim is, de általában rosszul vagyok. Lehangolt vagyok sokszor, pánikrohamaim vannak.

Szedek vitaminokat, próbálom csökkenteni a stresszt.

Esküszöm a nyári hőséget sokkal jobban viseltem.


nov. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár napja én is szarul,szülés előtt állok,5 napom van a kiírt dátumig,bosszant hogy még nem indult meg,mostmár nehezen viselem..;(
nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vitamint kéne erre szedni (meg persze másra sem), hanem antidepresszánst. Vagy olyan jó szarul lenni?
nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedtem már azt is, nem is kevés ideig, de nem lett jobb.
nov. 29. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jót szedtél, esetleg nem megfelelő adagban. Ritka, hogy elsőre betalálnak. Legalább 6 féle hatásmechanizmusú van, azon belül is mindegyikben 6-8 fajta. Én több, mint 10 éve szedek pánikra és teljesen tünetmentes vagyok.
nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal rosszabb a közérzetem, ősszel/télen. A tavaszt és a nyarat szeretem, olyankor sokkal jobban érzem magam. Ami feldobja a kedvem a karácsony, ezt szeretem de ha jön január akkor megint rosszul vagyok lelkileg.
dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most nagyon jó, mert minden hófehér. Igaz, kegyetlen hideg van kinn, nagyon szép a táj.
dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!