Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet ?

Ez mitől lehet ?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok úgy hogy egyik helyről nézek a másikra és lassabban ér oda a kép vagy nem is tudom. Vagy pl szokott olyan is lenni hogy távolabbra nézek és először homályos egy pillanatig aztán már kiélesedik.

Gyakran tör rám émelygés, vagy csak rossz közérzet. Illetve a múltkor teljesen olyan érzésem volt mint amikor alkoholt iszok és még nem vagyok berugva de nézd beütni.

A szám gyakran kiszárad de azt vettem észre hogy inkább csak stressz helyzetben. Bár úgy tudom lehet ez cukorbetegseg jele is.

Mitől lehetnek ezek?

21/L



dec. 4. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Kezd beütni*
dec. 4. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy vérvétel nem ártana.
dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan régen voltam

Pár hónapja, de nem mutatott ki semmit

dec. 4. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a háziorvosodnak kellene elmondani.

A szemprobléma okozhat émelygést is.

Kevés vizet iszol, vagy nyitva tartod a szád? Ezektől is kiszáradhat.

dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van kontaktlencsém egyébként. Nem iszom túl sokat. Soha nem tudtam sajnos de azért próbálok minél többet amennyit csak bírok
dec. 4. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem iszol sokat, akkor a cukorbetegség szinte biztosan kizárható.

Lehet, hogy másik kontaktlencse kellene.

Gyerekkorodban biztos felvetted valamelyik felnőtt szemüvegét... Ha ahhoz hasonlót érzel most, akkor szemészet, és másik kontaktlencse kellene.

dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót szakorvoshoz
dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!