Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Összekeverhető az allergiás...

Összekeverhető az allergiás és a refluxos köhögés? A száraz köhögés hogyan mulasztható el hatásosan gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira köhögök, még éjszaka is, hogy majd kiszakad a tüdőm és a légcsövem, nagyon fáj olyankor a mellkasom is.
2010. okt. 21. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
n sem alszok már három napja ettől a szartól.... próbálj ülve aludni, nekem még az valamennyire ment akkor nem köhögtem annyira, bár azóta fáj a nyakam is mert rosszul ültem, és úgy sem az igazi... + szerezz be lidocainos cukrot :) sajnos mást én sem tudok...
2010. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tünetem volt, elmentem orvoshoz írt fel Sinecot 50 mg-os tabit, megszünt a száraz köhögésem. Nemtudom lehet e kapni vény nélkül.
2010. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

orvos nélkül ne szedj köhögéscsillapítót. A sinecod am jó, de ha le van ülve a szmötyi, azt ki kell szedni onnan :) Lehet hogy köptető kell, kérdező, inkább menj orvoshoz, vagy szedj köptetőt egy levéllel, ha nem hoz smemit akkor lehet csillapítózni, én is ezt csinálom.

2010. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is gyakran van éjszakai köhögésem, nekem az üzemorvos a Sedotussin cseppeket írta föl, nagyon jó!!

két nap alatt megszünteti,de azért 2-5 napig szedem.

csak vényre kapható.

jobbulást.

2010. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, 4-5 napig:)
2010. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM KÉNE CIGIZNI!
2010. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem cigizem, ezt azért írom, mert akik dohányoznak, azok nemigen köhögnek, csak én, aki még azt a helyet is elkerülöm, ahol cigiznek.
2010. okt. 27. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!