Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az Altiva (allergia gyógyszer)...

Az Altiva (allergia gyógyszer) segített valakinek csalánkiütés ellen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Esetleg más hatékony gyógyszer?
2011. okt. 29. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Calcimusc injekciót használunk, az receptre kapható, de más Calcium pezsgőtabletta, stb segíthet. Mi okozta, étel, kozmetikum?
2011. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Injekciót én is kaptam, egy ideig jó volt utána.. aztán újból előjött.. száj,szem,nyelv,fül,ujjak,arc duzzanattal együtt.okát még mindig nem tudni.
2011. okt. 29. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen extrém esetben valószínű ételallergia... Gondolom nem kell mondanom, hogy orvoshoz menj:/
2011. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
több dokinál voltam, semmit nem tudtam meg. sokáig diétáztam is (piritóson és rizsen éltem), több doboz gélszerű gyomormosót is "megettem"... infúziót is szedtem, hormon injekciókat, mégis ugyanott vagyok... már 1 éve.
2011. okt. 29. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
És voltál gasztroenterológián? Mert a lisztérzékenység, tejfehérje érzékenység oda tartozik, és azok is okozhatnak csalánkiütéseket.
2011. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs ilyesfajta érzékenységem semmire.. :/
2011. okt. 29. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
De voltál gasztroenterológián vagy sem? Mert ezek anyagcserezavarok, nem ételallergiák.
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Renvoi Zsuzsanna válasza:
Szia! Én is hasonló problémákkal küzdök, mint te évekkel ezelőtt. Nekem sem találják a kiváltó okot. Neked mi volt az oka a csalánkiütéseidnek? Milyen megoldást találtak az orvosok?
2017. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Az okát azóta sem tudni, de én a kivire tippelek.. Azóta sem merem megkóstolni, pedig imádom.

Anno ez az Altiva nevű gyógyszer elmulasztotta az egész betegségemet. Ma már, ha jól tudom, nincs forgalomban, helyette a Fexgen nevű bogyesz a tuti ;)

2017. aug. 23. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!