Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfázás, vagy mi lehet ez?...

Megfázás, vagy mi lehet ez? Torokfájással kezdődött, az elmúlt, most folyik az orrom egész nap (átlátszó, nem sárga) es konkrétan tüsszögök legalább fél óránként, meg viszket az orrom belül vagy hogy fogalmazzak.

Figyelt kérdés
Allergiás nem vagyok semmire, illetve semmi új tényező nincs a környezetemben sem. Viszont ha megfázom, ezelőtt az sem járt ilyen gyakori tüsszögéssel napokig. Mi lehet ez? Nagyon idegesít 😅

dec. 25. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Covidos lehetsz.
dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk pontosan ezek a tünetek. Influenza, megfázás, ugyanis nem csak a covid létezik a világon, ami ezeket okozhatja.


Nálam 3 nap alatt lezajlott kb, a barátom 5. napja szenved.

dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Múlt hétfőtől csütörtök estig szinte megállás nélkül folyt az orrom,vízszerű cucc jött belőle.Volt olyan nap,hogy 3tekercs WC papírt használtam el csak orrfújásra.

Semmi más tünet(torokgyulladás,láz) nem volt.

dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszt nélkül senki se tudhatja, hogy covid-e. Én is két hete voltam egy hétig náthás, covid volt. Ha nem teszteltem volna, nem sejtettem volna, mert a mostani variáns náthát okoz, különösen az oltottaknál.
dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok,oltatlanul voltam náthás.
dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oltatlanul persze hogy lehetsz náthás, mint mindenki. A náthát sok minden okozatja, nemcsak a covid.
dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!