Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Konkrétan mi történik a...

Konkrétan mi történik a szervezetben front érzékenység esetén?

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok az iőjárás változásokra, frontokat, esőt megérzem 24 órával előtte. Közvetlen eső előtt rossz közérzet, émelygés, hányinger, szorongás, néha még belső remegés is. Az érdekelne, hogy pontosan mit okoz a a front a testemben? Mi történik, hogy így megérzem? És miért lesz jobb, amikor már esik az eső?

2023. ápr. 6. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
A tünetek évezredek óta ismertek, a pontos okok nem ismertek. Agyi keringési problémák lépnek fel.
2023. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem is érdekelne. Most is itt rohadok aszgép előtt, mert piszkosul fájt a fejem ahogy lefeküdtem. A légnyomásváltozást nyugodtan elfelejtheted, mert az egy napon belül is mindig változik, sokszor nagyon sokat, a naptól és a felszín felmelegedésétől függően mégsincs semmi bajod tőle.
2023. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!