Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ünnepek között majdnem...

Zsombagomba kérdése:

Az ünnepek között majdnem minden nap részeg voltam, Tegnap már nem ittam semmit és elképesztő szarul vagyok. Furán ver a szivem,hányingerem van,kajára nem tudok nézni és nagyon ilyen szorongós lettem. Ez valamilyen méregtelenítés? Vagy bajvan?

Figyelt kérdés

jan. 3. 08:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek jobb lesz, vagy menjek kivizsgálásra?
jan. 3. 08:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha lát doki, legjobb esetben kúrára fog.


Máskor pedig tarts mértéket. Alapon se egészséges az alkohol, hiába jön a paraszt réteg ellenezve ezt.


Papám se tudott mértéket tartani ünnepekkor... s emlékezetes gyásznap számomra a karácsony.

Vérben tocsogó félholt testét vitték el a mentősök egykor a pár éves kicsi énem előtt.


Mondták, nem ihat, aztán elvonulva ráhúzott...


Sose tudhatod mikor mond fel a szervezeted.

jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"szorongós lettem"

Ez most lehet Covid, a mostani ilyet is okozhat. Fejfájás van?

Amúgy ez nem egészségi probléma?

jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Úgy kellett. Magadnak kerested a bajt, nem? Akkor most mit panaszkodsz itt?
jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne panaszkodhatna?

De legközelebb már remélhetőleg okosabb lesz.

jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Valami könnyű, egyszerű, tartalmas cuccot falatozgass egy keveset! Nyugodtan válogass, és ha semmi nem jó, akkor legalább szúrj ki egyet, ami úgy-ahogy szóba jöhet. Szaglászd meg, kóstolj bele, tudni fogja a test, mi kell neki. Jellemzően gyümölcsök és zöldségek közül a leginkább csemege jellegű, egyszerű ízvilágúak fognak tetszeni. Nem lehet erről tudni semmit, nekem volt, hogy rendesen erős kolbász és direkt túlfokolt házipálinka kombót epével kihányva reggel jött az ihlet sima zöldpaprikára, és bár fél óra volt direkt komótosan elrágcsálni azt az egy darabot, utána megoldódott a nap, mintha eltörölték volna a rosszullétet. Már csak víz kellett, de nagyon sok (az is szándékosan lassítva, de nagyon). Nyilván többnyire valahol az alma-banán tengelyen érdemes elindulni, de pár harapás nyers krumpli se marhaság, tud az úgy tetszeni olyankor! :) Lassítsd le magad az evéssel, rágd szét alaposan, ne hallgass a feltörő farkaséhségre, majd csak pár óra múlva inkább! Persze akkor is lassabban meg ne rengeteget, ilyen ez.
jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!