Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért gondolok mindig a rosszra?

Miért gondolok mindig a rosszra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

26 éves nő vagyok.

Mostanában nagyon stresszes vagyok, nem jó a házasságom, sok az idegeskedés, volt hogy bántalmazott a férjem.

Eleinte az az érzés volt bennem hogy egy semmi vagyok, nulla önbizalommal.

Félek társaságba menni, mert azt hiszem mindenki engem figyel, beszél.. Stb...

Mostanában pedig mindig a rosszra gondolok, pl vezetés közbe mikor jött szembe velem egy másik autó, hogy az direkt át jön az én sávomba és nekem jön....

Vagy ha ugrál a kisfiam az ágyon, és úgy esik le hogy meg is hal...

Nagyon Nagyon negativ dolgokra gondolok...túl gondolok mindent a legrosszabb szempontba

Nagyon rossz ez így

Mintha nem is önmagam lennék

Lehet ez a sok stressz miatt? Nem szeretnék folyton a rosszra gondolni.



jan. 3. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. 0 önbizalom, borzalmas házasság, stressz. Hogy lehetnél pozitív ezek mellett? Megkérdezném hogy miért vagy egy olyan kapcsolatba ahol bántalmaznak, de gondolom még van rá az okod. Remélem legalább a gyerek nem abban fog felnőni hogy fater veri mutert.
jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már csak pár napig vagyunk egy házba a férjemmel.

Sajnos most sikerült találnom csak egy házat ahova tudok menni a gyermekemmel.

De el szeretnék válni, és jobb életet.

Csak most annyira rosszul vagyok...

jan. 3. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Tarts ki. Ez csak múló állapot. Környezetvaltozassal, megszabadulva ettől a folytogató, toxikus lékörből minden sokkal jobb lesz.
jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*fojtogató :/
jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!