Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak asztmára?

Figyelt kérdés
Sajnos 13 éve dohányzom,amikor terhes voltam nem cigiztem.(tudom hülye voltam,hogy vissza szoktam rá,de most nem ez a lényeg) Kb. 1 éve(lehet több) észre vettem,hogy ha nevetek,utána olyan mintha nem kapnék levegőt rendesen,be is vagyok olyankor rekedve egy kicsit,illetve köhög. Néha szív dobogás érzésem is van,nem a mellkasomban,hanem bal oldalt a mellem állati résznél,illetve a mellkasomban időnket szorító érzés,esetleg csak úgy random egy pár percig nehezebben kapok levegőt,mintha fenn akadna. Általában normál esetben nem köhögök. Ez asztma,vagy csak a cigi miatt érzem? Az én családomban senki sem asztmás.
jan. 5. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szokj le!

Csak magad ölöd meg Vele.

Szívjál mást, pl gumicokrokat.Te is olyan chudák vagy döntésileg, hogy az önemesztő utat választottad. Ne itt kérdezősködj késő este. Inkább doktorhoz induljál

jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben annyi probléma előjött egészségügyileg, hogy már szégyellek elmenni. Inkább rá kérdezek

Pl.emésztési bajok -ezzel még nem.voltam orvosnál

- vérnyomas bajok-mitralis prolapsusa, tachycardia, de még folyamatban q vizsgálat mert valamit még sejtenek

- előtte volt egy mvt.m.

Úgyhogy már tényleg nem tudom mi van,szó szerint minden baj elő vesz

jan. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!