Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban és legeredményesen a tudatalattira hatni vagy programozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már zavar, hogy feszült vagyok, amikor tök nyugodtnak kellene lennem. Miért nem tudom az elmémnek megparancsolni, hogy nyugodjál le, mert én ezt szeretném. Én nyugodt akarok lenni, akkor mért nem partner ebben?

Ti is voltatok már így?



jan. 8. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélegess el magaddal! Magyarád el,mint egy kis gyermeknek. Hogy minden rendben,nincs mitől tartani,aggódni,félni. Úgy mond el ezt magadnak,ahogy el várod hogy neked mondják.
jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden nap mondom és nyugtatom magam, hogy minden rendben van/lesz, de semmi, pedig csupa pozitív megerősítéseket használok.

Akkor hogy van ez? :(

jan. 9. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló cipőben járok, mint te. Nekem is a pszichológusom javasolta ezt a "technikát". A tudat alattim nem hagy nyugodni.
jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!