Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen természetes készítménye...

Milyen természetes készítményeket szedjek?

Figyelt kérdés

Egy sokat ülő stresszes, néha nehezen elalvó irodai munkás vagyok.


26f vagyok. Munka miatt sokat stresszelek bár teljesen indokolatlanul. Igazából túlreagálom a legtöbbször.

Egyik nap teljesen jól kezelem a panaszos ügyfeleket teljesen határozott,nyugis,céltudatos vagyok másik nap meg katasztrófa. Hullámvasút minden hetem. Ezért random stresszelek. Illetve szintén random nem tudok elaludni csak forgolódok. Sajnos keveset mozgok eléggé feszesek az izületeim mozgástartományom leszűkült. Lehajlok cipőt kötni és a combom szét szakad.


Nyújtáson kívül mit ajánlanátok?

Jelenleg szedek 1500mlg C vitamimt és 4000nemzetközi egység D vitamint naponta este. Elkezdtem nyújtani alakul kezdek egyre lazább lenni.


De a stresszre és nehéz elalvásra mit és mennyit lenne célszerű szednem? Egy felettébb higgadt férfi szeretnék lenni aki semmin sem stresszel és idegesíti fel magát és jókat alszik.


Köszönöm!



jan. 24. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bogyóktól kell vármi a megoldást, hanem a rendszeres teatmozgástól és egy jó pazochológustól
jan. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor szabadidőben kell aktív mozgásnak lennie. C meg D-vitamin ezen nem javít semmit, meg más sem, a C ráadásul vesekövet is okozhat, ha nagyon nagy adag. Mozgás nélkül még a máj és vesefunkció is rossz lesz idővel.
jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!