Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezek a legális kannabisz...

Ezek a legális kannabisz készítmények teljesen természetesek?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy nincsenek-e felütve valami kínai cuccal?

Az egész EU-n belül forgalmazható, mivel nem pszichoaktív, a THC 0,2 % alatt van benne.


Saját tapasztalatok: tavaly Spanyolországban vettem ugyanilyen márkát, a "Lemon Tree" fajtát. Mikor kinyitja a konzervet az ember, nagyon kellemes, citrusos fű aromát érezni, tiszta gyanta az összes gumó. Anno kellemesen lelazultam, de akkor más volt a környezet is és a hangulatom.


Egy hete gondoltam rendelek egy ugyanolyat, meg egy másikat. Olvasgatva, megtaláltam a hozzá csatolt laboratóriumi vizsgálatot, és meglepődtem, ugyanis Magyarországi termelőtől lett az ültetőmag véve.


Párszor elszívtam belőle, egyszerre 0,2-0,4 gramm bőven elég. Hatása érdekes rám. A rendes fűtől én inkább pörgök, jár az agyam folyamatosan, mellette megéhezem. Ettől viszont semmi flesselgetés nem jön rám, ugyanolyan maradok fejben, a bennem lévő feszültségre nem hat, de ezen kívül nagyon hasonló a rendeshez érzetre, viszont 1 óra múlva ki is megy az emberből. Ez viszont számomra aggasztó, mert az életemben eddig háromszor kipróbált "valódi" herbálnak is sokkal gyorsabb volt a kiürülési ideje, és a hatása is valami ilyesmi érzés, mintsem egy rendes beszívás.


Szóval a kérdés az, hogy lehet, hogy ez rendes fű, csak még hozzászórnak valamit? Mert próbáltam már sok CBD füvet, talán 8-10 különböző fajtát is, de semelyiknek sem volt ilyen erős hatása, ilyen kis mennyiségben. Papíron pedig ezek sem erősek.



2020. júl. 2. 01:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Link: [link]
2020. júl. 2. 01:05
 2/5 anonim ***** válasza:
ne szivjál herbált mert tele van mindenféle vegyszerres szarral,sokkal károsabb mint a rendes marihuána
2020. júl. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] ???
2020. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Ez ugyanúgy rá van írva egyes CBD olajokra is, amiket "aroma cseppekként" lehet forgalomba hozni, meg sok egzotikus növényre, amit főzetekként használnak, de itthon csak "botanikai mintaként" árulható.
2020. júl. 2. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A cbd fűtől nem fogsz érezni semmit “fejben” hiszen nincs benne thc (0,2%-ot nem lehet megérezni akkor sem ha 10grammot szívsz egyszerre) , ezért legális. Ha cbd füvet szívsz a következő történik: elmúlik a szorongás, enyhe álmosság érzet jön, normalizálódik a vérnyomás.
2021. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!