Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csütörtök este óta nem érzek...

Csütörtök este óta nem érzek szagokat. Mikor jön vissza?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött a betegségem hajnalban heves torokfájdalom. Utána enyhe hidegrázás, köhögés torokfajdalom orrfújás, hasmenés, hasi görcs szúró fájdalom, étvágygalansag, gyengeség idegesség szívremegés. Aztán csutortoktől vettem eszre hogy elromlott az orrom. Nem erzek semmilyen szagot, probaltam parfumot, ecetet de nem érzem

Aztán Tegnap 38,7 fok volt a lázam egész éjszaka reszkettem nagyon fáztam algopirinnel kezelem. Ma már jobb csak hoemelkedés, gyengeség, hasmenés, hasgörcs.


Mikor jöhet vissza a szaglás? Mivel tudom ezt segíteni? Valaki jár hasonló cipőben mint én?

Köszönöm szépen a segitsehet!



jan. 27. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Covidos vagy? Mert egyébként lehet, hogy három nap de lehet évek telnek el mire visszajön. Kollégám borászkodott és borkostoló is volt. Neki abba kellett hagynia a hobbijait, mert szaglás nélkül nem tudott jó borász lenni. Évekig nem jött vissza, aztán már nem is dolgozunk együtt
jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy covidos vagyok inkább valamilyen vírus.


Sajnálom a borász barátodat.

jan. 27. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hinnéd, hogy Covid? A Covid és más vírusos betegségek ugyanolyan tünetekkel járnak.
jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó, hogy kinek mikor jön vissza a szaglása. Van olyan, akinek napok alatt, van akinek hetek, hónapok múlva és olyan is, akinek beletelik 1-2 évbe.
jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden tunet alapjan ez covid.

Nekem 3 eve nem jott vissza a szaglasom.

Amit tudsz tsnni az az hogy mindent megszagolsz napi tobbszor. Fuszereket zoldseheket kavet stb. Az agyat ujra meg kell tanitani szagolni. Ezt a szaglasvesztes utan az elso harom honapban lehet sikerrel alkalmazni

jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedden
jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!