Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szellemi munkát kell végezned...

Szellemi munkát kell végezned rendszeresen. Mivel pörgeted fel magad, ha álmos és fáradt vagy? Kávé vagy kóla helyett?

Figyelt kérdés
Egészséges megoldások vannak?

jan. 29. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zene, séta, levegő, meditáció, relaxálás.
jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

A kávé(cukor meg tej nélkül) nem egészségtelen. Ha nem viszed túlzásba a koffeint(és nem vagy rá túlérzékeny), akkor nem okoz semmi gondot.


Ha nem szereted a kávét, teázhatsz is.

jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Citromos víz.
jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár perc mozgás.

Teljesen mással foglalkozni kicsit, egy rövid játék, vagy kis olvasás.

jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eleget alszom. 10 korul lefekszem, legkesobb 11re alszom is és kb 7kor kelek.

Amúgy ha pilledt vagyok, kimegyek ebedszunetben egy tiz perces setara a friss levegore.

Kollégám nem alszik eleget, ő heavy metált hallgat ha fáradt


Illetve az étkezéssel is be tudod folyásolni. Egy jó sós reggeli nekem megadja az alap energiát és nem fogok utána hirtelen fáadt lenni. Délben ebéd, du 3 korul meg uzsonnazom. Igy stabil az energiaszintem

jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És késő este? Munka után, ha még otthon is kell dolgoznod, tanulnod?


Kávét kerülném, nem esik jól.

jan. 29. 13:28
 7/9 Metionin ***** válasza:
Gyümölcs és mozgás segít valamennyit az esti munkához, reggel annyira zombi vagyok, hogy csak a túlélésre játszom.
jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mozgás és váltófürdő.
jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor is kávé, legalább már reggel, és nem is egy-kettő. Egyébként 1g-os kreatin kapszula reggel-este (minimális mozgással sajna), süngomba (lion's mane) kapszula, meg a lakossági adhd-szerűségemnek majdnem azonnali összeszedődéshez Ashwagandha (100g körül), általában meg Adapto Aid kapszula reggel.
jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!