Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Császármetszés után vagyok 14...

Petra1230 kérdése:

Császármetszés után vagyok 14 nappal de minden nap enyhe hőemelkedésem van! Kaptam már rá múltkor 7 napra való augmeint plusz elvileg hegem szépen gyógyul de mégis hőemelkedésem van 37.2 a max mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
febr. 2. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Es megneztek ultrahangon pl vagy csak felirtak a gyogyszert? En ezt nem hagynam annyiban, elmennek egy nogyogyaszhoz vagy be a korhazba.
febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Másik hömérövel is mérd meg. Nekem is volt digivel 36,2 higanyossal 36,8.
febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1/2 hüvelyi uh van megnézte doktornő plusz sebet is
febr. 2. 12:43
 4/14 A kérdező kommentje:
2/3 higanyos nincs ithon! De érzem is hogy sokszor ég szemem és szerintem a hőemelkedéstől! Mit tehetnék már vissza mentem nem is egyszer ránézett doktornő ászt mondta mindne rendbe de valami csaknem oké ha hőmelkedèsem van minden nap
febr. 2. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg masik orvos? Haziorvost is kerdezd meg, hogy ilyen esetben pl

egy vervetel nem kell-e, gyulladasi ertekek miatt.

Nyilvan ez aggaszto, nekem csak termeszetes szulesem volt, de azt mondtak, hogy hoemelkedessel vissza kell menni.

febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem ha hegemmel minden oké akkor mitől lehet! Már voltam egyszer háziorvos O javasolta hogy menjek vissza a kórházba
febr. 2. 14:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Akarmitol. Baratnomnek pl bent hagytak egy kis darabot a placentabol. Nem mindig a heggel van a baj.
febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Neki is hőmelkedèse volt végig? És ez végül hogy derült ki nála?
febr. 2. 14:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Már hüvelyi uh val néztek ott semmit nem talàltak
febr. 2. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon verzett es o lazas volt. De neki eszrevettek uh-val, ugy emlekszem, nem hinnem, hogy nalad ilyesmi lehet a baj, csak azert irtam, mert nem mindig a heg a problemas.
febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!