Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ettem ma egy paprikasszalamis...

Ettem ma egy paprikasszalamis zsemlet meg egy joghurtot epreset Egy ora mulva megfajdult a hasam es hasmenesem lett Multkor zsemle es kremturo utan lett ugyanez Mas eteleknel nincs ilyen tunetem Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Ha teljcukor erzekeny lennek a joghurtra

Es hanyagolom a joghurtot orokre ugy attol nem lesz bajom sose?

2017. ápr. 27. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy gultén vagy ki tudja mi. Menj el vizsgálatokra, jó tudni pontosan mi a gond, így azt kitudod iktatni az étrendedből.
2017. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Par korty colat ittam meg kekszet ettem kb harom picit

De joghurt szeritnem a baj

2017. ápr. 27. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a tejes dolgok miatt van. Ha gondolod vizsgaltasd ki.

En nem vizsgaltattam még ki magam,de mindenféle tejes dologtól fáj a hasam,hányingerem van,igaz nekem nem megy a hasam,de miután tejeset ettem/ittam, borzasztóan büdöseket pukizok és folyamatosan. Már bocsi,hogy így írom. 😁😂

2017. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha abbahagyom a joghurtevest akkor nem lesz problemmam sose ugye? Mert mastol nincs ilyen bajom
2017. ápr. 27. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a tejes ételek fogyasztását egy pár napra és meglátod,hogy továbbra is rosszul leszel-e.
2017. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!