Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok? Boldog,...

Depressziós vagyok? Boldog, kiegyensúlyozott ember voltam!

Figyelt kérdés
Boldog, kiegyensúlyozott ember voltam! Elköltöztem a páromékhoz messze a családomtól! Lett egy gyönyörű gyermekünk! Az anyósommal összevesztem most már az Apósomat sem kedvelem! Úgy érzem nem szeret senki elköltöznék ha az megoldás lenne! Hol jobb kedvem van hol letört vagyok, már csak a csemetémnek tudok örülni...?
2010. okt. 24. 13:21
 1/2 anonim válasza:

Beszéld meg a pároddal - szerintem hosszútávon nem egészséges a szülőkkel lakni. Úgy veszem ki a szavaidból, nem a pároddal van probléma, hanem a körülményekkel. ...a körülményeket pedig ti alakítjátok!


Szóba került már ez köztetek?

2010. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen persze.Házat is néztünk de nem jön össze egy sem ami megfelelne!Hol az ár sok hol pedig a házzal és a környékkel van gond!azért is gondolom hogy baj van velem mert úgy érzem bele kell törődnöm hogy itt kell élnem életem végéig!
2010. okt. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!