Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Közösségben egy idő után...

Közösségben egy idő után rosszul lettem. Pánikroham lett volna? 26/N

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még így, de egy ideje el kezdtem ezt megtapasztalni. Valamelyik nap voltam egy közösségben barátokkal, ismerősökkel, és egy idő után kezdtem rosszul lenni. Mindenki beszélgetett, és én is mentem ide-oda barátokhoz beszélgetni, képeket csinálni, de aztàn hányingerem lett, el kezdtem szédülni, és egyre jobban szédültem ahogy néztem körbe, úgy éreztem ki kell mennem a levegőre. Mintha nem lettem volna magamnál. Már nem tudtam mosolyogni se, beszélni meg alig. Aztán kimentem, és jobban lettem. Ha nem pánikroham, akkor mi lehetett? Egyébként, mindig, mikor közösség előtt kell beszélnem, el kezdek remegni (kezem, lábam), hevesen ver a szívem és begörcsöl a hasam.

febr. 10. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, stressz, rossz és kevés levegő ott,ahol voltatok, gyomorsav, alacsony vércukor, és igen, akár pánikroham is. Az teljesen normális, ha izgulsz,ha sok ember előtt kell beszélned. Ne beszéld be magadnak a pánikot, meg semmit, időjárás-változás is van most, lehetett apró, átmeneti rosszullét is. Ha ez rendszeressé válik vagy súlyosabbá, akkor érdemes orvoshoz menni vele.
febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szédülés az, ami inkább rendszeres :/
febr. 10. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, és miért nem mész akkor orvoshoz?
febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam a szédüléssel még vagy 4 éve, de nem derült ki semmi :/
febr. 10. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet szorongás is...én is szorongok ha tömegbe kell menni pl. Boltba ahol sokan vannak, vagy bemenni a főnökhöz valamiért... A szédülést azt nem vágom mitől lehet! Ha rendszeres ez akkor pszhiiátert kell keresni aki megtudja állapítani hogy pszhiés-e.
febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Milyen jellegű a közösség? Mivel foglalkoztok?
febr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!