Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az iskolai közösségben elég...

Nem tudom mit tegyek kérdése:

Az iskolai közösségben elég feszült vagyok és ilyenkor a körmöm melletti bőr elkezdem tépkedni. Valami tipp, hogy hogy kerülhetném ezt el?

Figyelt kérdés

Idén megyek fel tizedikbe és már elég régóta küzdök ezzel a problémával, volt hogy begyulladt a seb és egy hétig fájt az ujjam. De mikor itthon vagyok mindig meggyógyul és semmi baj nincs vele.

Gondolom már elég nagy vagyok és kinőhettem volna már, de mikor abba hagyom akkor az ujjam tördelem, szóval egyikről a másikra váltak.

Remélem kapok valami ötletet :)



2016. aug. 12. 19:45
 1/5 CoolCraft24 válasza:
Ragaszd le sebtapasszal : attól nem tudod majd es kulonben is nem nez ki hülyén
2016. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de azt is leszedtem :|
2016. aug. 13. 20:27
 3/5 anonim válasza:
Szia én is ugyanezzel küzdök csak én pluszba a számat is rágom nekem egy csomó osztálytársam csinálja a stresz miatt van aki még a körmét is rágja próbáld meg máshogy levezetni a stresz
2016. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CoolCraft24 válasza:
Akkor vigyél stresszlabdát
2016. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A számat is rágom de azt nem látják :D
2016. aug. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!