Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal lábszár enyhe vizesedése...

Bal lábszár enyhe vizesedése mire utalhat? Hova menjek vele,vagy mikor érdemes?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem ,hogy enyhén feszül a lábszáram terhelésre főleg. Ha egész nap talpon vagyok akkor picit fáj is.

Ha pihentetem akkor is erzem a zoknikon,hogy picit jobban nyomja,de nem meleg ,nem fáj. Mire utalhat és hova forduljak vele?

Az utóbbi időben viszonylag sok fájdalomcsillapítót kellett szednem,illetve fel is szedtem pár kilót. Ez okozhatja?


febr. 14. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A vizesedést nem. Az keringési probléma. Szedsz rendszeresen valamilyen gyógyszert?
febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendszeresen semmit nem szedek.

Ez lehet trombózis is vagy az erősebb fájdalommal járna? Meg gondolom nem lehet vele hetekig lenni ha az lenne. Nekem ez már egy hónapja tart,hol jobban hol kevésbé

febr. 16. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt neked kell érezni milyen komoly, nem biztos, hogy fáj. A kérdésben még ödémát írsz, most már trombózis a kérdésed, szóval ezt nem lehet így eldönteni, sem felmérni, menj el a háziorvoshoz.
febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!