Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neten láttam egy hivatalosan...

Neten láttam egy hivatalosan működő bejegyzett céget, ami már 2 éve folyamatosan üzemel és forgalmaznak különböző CBD készítményeket pl: CBD,CBG,H4CBD virágot, szeretnék rendelni, kipróbáltam olajokat, de semmi? (Közérzet,fájdalom)

Figyelt kérdés
Szabad ilyet rendelni? A magyar hatóságok engedik hogy ez a cég működjön, akkor ezek a virágok legálisan megvásárolhatóak?

febr. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákeresel, leírják az oldalak hogy milyen esetben és mikor legális:

[link]

[link]

Mi sem tudunk többet mondani annál, hogy rákeresünk, elolvassuk és ezekre hivatkozunk. Leírják, hogy 0,2% THC tartalom alatt minden legális az EU-ban, ebbe a CBD és ilyesmi beleesik.

Ez nem azt jelenti, hogy ha veszel valahonnan szárított növényi törmeléket és a hatóság szeme elé kerül, akkor majd nem kérdez rá vagy vizsgálja be, hogy az micsoda. Külföldről rendelés és vámon átjutás ebből a szempontból izgalmas lehet.


Más referenciák amik érintik a kérdésedet pár drogostól:

[link]

febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magyar cégtől tudsz rendelni ilyet, akkor nagy baj nem lehet, de külföldről behozva erősen kétlem, hogy legális lenne maga a virágzat. Senki sem tudhatja, hogy mennyi benne a THC tartalom, és ha több, mint 0,2%, akkor cumi van.
febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Írtam az oldalnak, azt írták, hogy az összes termék teljesen legálisan rendelhető, melyről Áfás számlát is adnak és a magyar jogszabályoknak teljesen megfelelő minden. Igen a THC tartalma minden terméknek 0,2% alatt van, de engem nem is az eufória érdekel. Egy Amerikai tanulmány szerint teát is lehet főzni CBD-ből! Olajat sokat használtam már, de sokan azt írják, hogy nagyon kevés benne a hatóanyag!
febr. 23. 19:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább nem játszok a törvénnyel, nem ér az egész annyit! Maradok az olajnál, meg most láttam hivatalosan boltba filteres teát belőle kipróbálom!
febr. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!