Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan unatkozom bármit is csinálok?

Figyelt kérdés

Szoktam sportolni, rajzolni, olvasni, tanulni, takaritani, dolgozni.. van 3 macskám de az unalom az mindig jelen van bármit is csinálok. Már nem tudok mit csinálni az életemmel.

Barátokkal is szoktam lenni minden héten 3/4x is mikor időm van a munka miatt...



2023. szept. 19. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány videójáték eléggé be tud szippantani. Nem tudom hány éves vagy én olyan 25-34 közé tippelnélek. Ha van rá lehetőséged akkor vegyél régebbi konzolt vagy számítógépet vagy bánom is én mit, és a számodra kedves játékokat játszd ki, vagy bármit amihez kedved van. Nekem ez sokat segített. Másik lehetőség: szerezz egy barátnőt. Vele nem hiszem hogy unatkoznál. Járj el bulizni, ha szeretsz zenét hallgatni akkor csinálj sajátot esetleg, kezdj el gitározni, vagy makett autót építeni. Akár ha van rá keret és kedved építs igazi versenyautót, tanulj meg programozni (ha nem tudsz) jó dolgokat lehet vele csinálni. Motorozz, kirándulj. Válts szakmát is akár új kalandok miatt. Főzz sokat, vagy csak ülj le egy parkba és nézelődj. Menj el horgászni. Fessd újra a lakást. Menj el piacra nézelődni. Keress új barátokat, nézelődj AliExpressen próbálj ki haszontalannak kinéző dolgokat. Nézz filmeket, sorozatokat. Menj el segíteni állatmenhelyre. Szedj szemetet az utcán (nem szégyen ha valaki tesz valamit a természetért). Remélem tudtam segíteni.
2023. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok es lány.

Filmekhez és sorozatokhoz nemigen van türelmem, de köszönöm a válaszod

2023. szept. 22. 06:08
 3/3 anonim válasza:
Tanulj
2023. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!