Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az hogy lehet hogy az egyik...

Az hogy lehet hogy az egyik ultrahangos látott pici apró epekövet a másik viszont nem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tünetem nem volt soha, más okból mentem uh-ra és mondta a doki hogy van 4 epekövem, még meg is mutatta a pöttyöket.

Rá 1 évre kB másik uh-ra mentem más orvoshoz, és rá kérdeztem hogy nem e nőtt, nem e lett több epekövem.

És csodálkozott hogy miről beszélek mert ő semmit sem lát.

Nagyon sokáig "kereste", nem akarta elhinni hogy nekem azt mondták van epekövem.

Annyit mondott kicsit sűrűbb az epe és ennyi.

Szerintetek akkor most kinek higyjek? 😁



febr. 28. 14:32
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyiknek sem, ez sehogysem lehet, valamelyik orvos tévedett, vagy pedig éppen nem jó szögben látták az epehólyagot,esetleg kiürült belőle az epe egy része és emiatt nem látszik. Sok oka lehet,de ezt nem tudod meg,csak ha elmész megint egy UH-ra,bár ha panasz nincs,akkor sok jelentősége nincs.
febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!